Dekoracja

Zajmujemy się szeroko pojętą dekoracją wnętrz od aranżacji do realizacji. Od początku naszego istnienia zrealizowaliśmy wiele projektów, poznaliśmy Państwa potrzeby i oczekiwania. Staramy się razem z Waszymi sugestiami stworzyć przestrzeń, w której będziecie czuć się swobodnie i komfortowo.

Naszą specjalizacją są wielowarstwowe  techniki ścienne o unikatowym wyglądzie, przypominającym kamień naturalny, beton, piaskowiec, jedwab, welur, skórę, efekt pustynny, stare tynki, przecierki bolońskie, efekt sztruksu, spływającej wody, rdzy i wiele innych.

Dzięki swojej niepowtarzalności dekoracje te świetnie sprawdzają się zarówno we wnętrzach nowoczesnych o nieco surowym charakterze, jak i nadają się do wnętrz antycznych.

Pracujemy na materiałach renomowanych firm, dzięki czemu jesteśmy pewni, że wykonane przez nas dekoracje są trwałe i funkcjonalne. Interesuje nas tylko najwyższa jakość usług.

 

 

Oferujemy wykonanie ścian dekoracyjnych, artystyczne malowanie a także wykonanie elementów artystycznych.

Aplikujemy na ścianach,kominkach  wszystkie tynki oraz efekty dekoracyjne takich marek jak

Magnat

cameleo

fox dekorator

oikos

Artystyczne ściany

Ściany malowane oraz przecierane w różnorodnych kolorach i odcieniach. Doskonale nadają się do nowoczesnych i modnych wnętrz. Łamią standardy i pozwalają każdemu pomieszczeniu odzwierciedlić wyjątkowy charakter oraz gust właściciela.

Stara cegła

Stare, prawdziwe cegły przepięknie prezentują się we wnętrzach i na elewacjach, nadając im niepowtarzalnego i ponadczasowego charakteru. Jeśli poszukują Państwo płytek wykonanych z prawdziwych historycznych cegieł, to serdecznie witamy na naszej stronie i zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

Tynki dekoracyjne

Alternatywa dla tradycyjnie wykończonych ścian; masy po nałożeniu przypominają naturalny kamień, stary tynk lub beton. Masy strukturalne są elastyczne i umożliwiają na przykład ukrycie pęknięć na ścianie. Taka dekoracja ścian najbardziej sprawdza się w połączeniu z odpowiednim oświetleniem, które uwydatni ich niezwykłe faktury.

Imitacja betonu

Nowe rozwiązanie w kategorii betonów, bogaty w kolorze i wyrazisty w strukturze najczęściej stosuje się w minimalistycznych lub monochromatycznych wnętrzach. Betony wykonujemy również w części sufitowej. Doskonale nadaje się on do dopełnienia wnętrza innym, ciekawym akcentem jednocześnie ukazując i podkreślając indywidualne piękno każdego pomieszczenia.